X
X

WordPress Kurumsal Tema 4

AnasayfaYazılımlarKurumsal TemalarWordPress Kurumsal Tema 4

$22.42
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans

Profesyonel Tasarım

Responsive (Mobil Uyumlu)

SEO Uyumlu

Son derece profesyonel ve hoş bir tasarıma sahip olan yeni bir WordPress Kurumsal Tema 4 ile karşınızdayız. Bir çok firmanın özel olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan yeni temamızı 13 Haziran 2018 tarihi itibari ile satışına başlamış bulunuyoruz.

Diğer kurumsal temalarımızda da olduğu gibi sektördeki ihtiyaçlar baz alınarak yapılan temamızda firmaların ihtiyacı olan tüm özellikler düşünülerek tasarlanmış ve kodlanmıştır. Tüm bu özellikler ve modüller tema panelinden kolay bir şekilde düzenlenmekte, kapatılabilmekte ve açılabilmektedir. Temamızın özellikleri ve demo bilgilerine sayfanın aşağısından ulaşabilirsiniz.

TEMA PANELİ ÖZELLİKLERİ

- Genel Ayarlar (Logo, favicon ve headerda bulunan yerlerin kontrolünü sağlarsınız.) - Anasayfa Ayarları (Anasayfada görülen her yeri buradan açıp / kapatabilirsiniz. Slider, haberler, referanslar, yorumlar vs.) - Bilgi Kutuları (Anasayfada foto galeri alanı altındaki 3lü menüyü buradan yönetebilir ve değiştirebilirsiniz.) - Referanslar (Anasayfanın en altında bulunan referanslar bölümünü ve referans resimleri buradan yönetirsiniz.) - Müşteri Yorumları (Anasayfada bulunan müşteri yorumları kısmına buradan resim, ad soyad ve yorum yazarak yayınlarsınız.) - Renk Ayarları (Temadaki temel 3 rengi yani Koyu Gri, Kırmızı ve Altın Sarısı renkleri buradan değiştirebilirsiniz.) - İletişim Ayarları (Özel iletişim sayfasında bulunan firmaya ait bilgileri ve harita kodunu buradan eklersiniz.) - Sosyal Medya Ayarları (Headerda sol üst alanda bulunan ikonların hepsine ait linkleri buradan eklersiniz.) - Footer Ayarları (Footerda bulunan hakkımızda yazısını ve analytics, metrica, sayyaç gibi kodları buradan eklersiniz.)

ÖZEL ALANLAR

Temada bulunan Foto Galeri bölümü yazılar kısmından hariç olarak ayrı bir bölümden eklenmektedir. Bu ayrı alandan sadece galeriye resim ekleyebilirsiniz. Resim eklerken her resmi ayrı ayrı konular olarak yayına almanız gerekir. (Detaylı bilgi temanın kullanım kılavuzunda açıklanmaktadır.

KOLAY ANASAYFA DÜZENİ

Temanın anasayfasında gördüğünüz her yer açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İstemediğiniz alanları ayarlardan tek bir tıkla kapatabilirsiniz. Örneğin Orta Menü, Foto Galeri, Referanslar, Yorumlar vs. görülen her yer gizlenebilir.

PROFESYONEL TASARIM

Her temamızda olduğu gibi Kurumsal 4 temamız da profesyonel bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiş olup, profesyonel yazılımcılarımız tarafından kodlanmıştır. Bu yüzden her yönüyle kusursuz bir yapıya sahiptir.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Firmalar, mobil üzerinden kendilerini daha rahat tanıtabilecekleri gibi Google vb. arama motorlarında da üst sıralarda çıkacaktır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Kurumsal Tema 4, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Temada 3 adet temel renk vardır. Bu renkleri tema ayarlarından dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Renler değiştirildiğinde tema üzerinde aynı renklere sahip tüm alanların rengi otomatik değişmektedir.

ÖZEL SAYFALAR

Foto Galeri, Haberler, Ürünler ve İletişim sayfaları özel şablonlara sahiptir. Ayrıca Haberler ve Ürünler sayfaları için sidebarda ayrı menü seçenekleri olduğu gibi sitenizde oluşturacağınız tüm sayfalar için Sidebarlı ve Sidebarsız olarak 2 farklı Sayfa Şablonu da bulunmaktadır.

ÜRÜNLER

Firmanız ait ürünleri sitenizden kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Herhangi bir ürün limiti bulunmadığı için dilediğiniz kadar ürün konusu açabilirsiniz.

HABERLER

Müşterilerinize firmanız hakkında gelişmeleri duyurmak için Haberler özeliği bulunmaktadır. Dilediğiniz kadar haberi temaya özel haberler kategorisi ve okuma sayfası bölümünden ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim sayfasındaki form Contact Form 7 eklentisi ile tam uyumlu çalışmaktadır. Eklenti ayarlarını yaptıktan sonra ziyaretçilerinizden gelen mesajlar mail adresinize sorunsuz bir şekilde iletilecektir.

3 Farklı Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler Google API Sistemi ile otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

BİLMENİZ GEREKENLER

- Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz. - Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur. - Hosting hatalarından dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşterilerimizdedir! - Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz! - Kurulumlar ÜCRETLİDİR. - Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır. - Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır. - Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır. - Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize müşteri paneli üzerinden duyuru yapılacaktır. - Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz. - Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

En Popüler Scriptler

theWP – Haber Teması V1

theWP – Haber Teması V1

$18.69
theWP - Portal Teması 2

theWP - Portal Teması 2

$22.42
WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

$22.42
A4Haber Portalı Teması V2

A4Haber Portalı Teması V2

$25.42

Top