X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP – Haber Teması V5

AnasayfaYazılımlarHaber TemalarıtheWP – Haber Teması V5

LÜTFEN DİKKAT!

Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Satın alındığında şuan demo sitede nasıl görünüyorsa (hatalarla birlikte) teslim edileceğini unutmayınız.

800
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

3 Farklı Haber Okuma Sayfası

4 Farklı Kategori Listeleme Şablonu

Yatay Manşet Haber Alanı

Manşet Haber Alanı

Büyük Manşet Haber Alanı

Günün Öne Çıkan Haberleri Alanı

Sürmanşet Haber Alanı

Gazetelere Özel Sayfa Şablonu

Burçlara Özel Sayfa Şablonu

Yazarlara Özel Sayfa Şablonu

Foto Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Video Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Spor Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Ekonomi Kategorisi Sayfa Şablonu

Firma Rehberi Kategori ve Detay Sayfa Şablonu

Biyografi Detay ve Sayfa Şablonu

Haber Gönder Sayfası

İletişim Sayfası

Canlı Sonuçlar Sayfası

Puan Durumu ve Fikstür Sayfası

Döviz Kurları

Kur Çevirici

Köşe Yazarları

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Günlük Burçlar

Biyografi

Vizyondakiler

Nöbetçi Eczaneler

Trafik Durumu

Son Eklenen Firmalar

Popüler Firmalar

Firma Arama Motoru

Popüler Foto Galeriler

Popüler Video Galeriler

Günlük Haber Akışı

Son Dakika Haberleri

Gelişmiş Mobil Tema Ayarları

Gelişmiş Haber Havuzu (BOT)

LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Teknik işlem gerektiren tüm özellikler buna dahildir. Bu uygulama müşterilerimizin daha modern ve işlevsel yeni sürümleri kullanmasını teşvik etmesi için yapılmaktadır.

Wordpress tema sektöründe yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sonucu haber temalarımız arasına yeni bir versiyon daha eklemiş bulunuyoruz. Sektördeki 2500'den fazla haber temasına verilen hizmetin bize kattığı tecrübeleriyle her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve her yeni versiyonda daha fazla kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Her yeni temada hedeflerimizi katlıyoruz ve yapılan yenilikler, modern tasarımlar ve verdiğimiz teknik destek ile bu hedeflere de ulaşacağımızdan hiç şüphe duymuyoruz.

Şimdi ise merakla beklenen haber temamızın yeni versiyonu olan theWP Haber Teması V5'i sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar çıkartılan 4 versiyonda olduğu gibi her yeni versiyona yepyeni ve daha önce hiçbir temada denenmemişi denedik, yapılmamışı yaptık. İncelediğinizde yenilikleri ve farklılıkları sizlerde görecek ve bize hak vereceksiniz. Her geçen gün bir adım daha ileri, daha kaliteli ve daha profesyonel haber temaları ile sektördeki başarılarınıza ortak olmaya devam ediyoruz.

YENİLİKLER NELER?

- Bir önceki versiyonda bulunan anasayfa ve sidebar şablonları daha modern hale getirilerek şablon tercihleri artırıldı. - 4 farklı kategori listeleme şablonu eklendi. - Yeni tasarlanan 3 farklı haber okuma sayfası eklendi. - Haber Detay 1 şablonuna Infinite Scroll özelliği eklendi. (yeni) - Tüm şehirlere ait Trafik Durumu sayfası eklendi. - Tüm şehirlere ait Nöbetçi Eczaneler sayfası eklendi. - Güncel sinema filmleri fragmanları için Vizyondakiler sayfası eklendi. - Detaylı Canlı Sonuçlar ve Fikstür sayfaları yeniden düzenlendi. - Puan Durumu Lig sayısı artırıldı. - Burçlar sayfası tasarımı yenilendi. - Sidebar şablonlarına yenileri eklendi. - Anasayfa şablonlarına yenileri eklendi. - Kategori tanımlanabilir özel şablonlar eklendi. - Manşet şablon sayısı artırıldı.

HABER HAVUZU

V4 ile birlikte sürekli patlayan(bozulan) haber botlarından dolayı haber havuzu sistemine geçmiştik. Yeni versiyonda çalışmayan tüm botlar da yenilenmiştir.

MOBİL TEMA

Ziyaretçilerinizin haber okuma deneyimlerini daha üst seviyelere taşımak için mobil temamızı yeniledik. 4 farklı haber listeleme özelliği ile siteniz, mobil cihazlardan giriş yapıldığında daha kullanışlı ve farklı görünecek. Bu özel alanlara ister kategori belirleyin, isterseniz de son eklenen haberleri listeleyin.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Firmamıza özel tasarlanmış, tamamen Türkçe tema paneli yer almaktadır. Tüm alanlar için açıklama alanları bulunduğu için tam olarak nereyi yönetebileceğinizi kolaylıkla anlayabilir ve sitenizi şekillendirebilirsiniz.

YENİ ŞABLONLAR

Tasarım değişikliği sebebi ile bir önceki sürümde yer alan neredeyse tüm anasayfa ve sidebar şablonlar yenilenmiş ve hatta daha fazla şablon eklenmiştir.

ÖZEL SAYFALAR

Bir önceki versiyonda bulunan Firma Rehberi, Burçlar, Fikstür, Canlı Sonuçlar, Gazeteler, Yazarlar, Haber Gönder, İletişim sayfaları yenilendi ve ek olarak Vizyondakiler, Nöbetçi Eczaneler, Trafik Durumu gibi yeni sayfalar eklendi.

REKLAM ALANLARI

Haber temamız aynı zamanda bir gelir kaynağı olarak da kullanıldığı için reklam alanlarına ayrı bir özenilmiştir. Sayfalardaki ve anasayfadaki toplam sabit 16 reklam alanına ek olarak özel şablonlar sayesinde sitenizin her alanına dilediğiniz kadar (SINIRSIZ) reklam eklenebilmektedir.

SEO VE MOBİL UYUMLU

Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP Wordpress Haber Teması V5 'in %100 MOBİL UYUMLU ve SEO tasarımı ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.

En Popüler Temalar

WordPress Rent A Car Teması V2

WordPress Rent A Car Teması V2

1.500
WordPress Kurumsal Tema 2

WordPress Kurumsal Tema 2

750
WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

900
WordPress Kurumsal Tema 6

WordPress Kurumsal Tema 6

1.000

Top