X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

WordPress Şarkı Sözleri Teması

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalarWordPress Şarkı Sözleri Teması

350
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.6 - 7.2 Arası
En az Ioncube V10

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans

Responsive (Mobil Uyumlu)

Yüksek Hız %97

SEO Uyumlu %85

 
 
Eski şarkı sözleri temamızın günümüz teknolojisine uygun olmadığı için sonlandırmıştık ama müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine, eski yapıyı koruyarak tasarımı yeniledik ve Sözler temamızı sizlere sunduk. Günümüz teknolojisine uygun hazırlanan temamızda sözler sitesi açmanız için gerekli olan her şey düşünüldü.

KİMLER KULLANABİLİR?

Tema şuan şarkı sözleri teması gibi dursa da aslında tamda öyle değil. Çünkü temada gördüğünüz müzikle alakalı ikonlar tema panelinden tek tuşla kaldırılarak isterseniz fal, şiir, güzel sözler, rüya tabirleri gibi sitelerde de kullanabilirsiniz.

MOBİL UYUM (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Sözler Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Yönetim panelinde 2 adet temel renk vardır. Bunlardan ilki tema ana menüyü değiştirmektedir ve bunla bağlı olarak bazı yerlerde değişmektedir. İkinci renk ile de sitedeki tüm kategori, yazı başlıkları gibi yerlerin rengi kolay bir şekilde değişmektedir.

YAPIŞKAN ALANLAR

Temanın sol ve sağ sidebar kısımları siteyi aşağı kaydırdıkça tarayıcıya yapışık şekilde içeriğin bittiği yere kadar sizi takip etmektedir. Bu fonksiyon dilerseniz tema panelinden kapatılabilmektedir.

BLOG

Sözlerin yanı sıra sitenizi SEO ile güçlendirmenizi sağlayacak blog özelliği bulunmaktadır. Dilerseniz buradan müzik haberleri veya kişisel yazılar yayınlayabilirsiniz.

UYGUN FİYAT

Kişiye özel hazırlandığında oldukça yüksek rakamlara edinebileceğiniz bu temamıza, sizler çok uygun fiyata sahip olacaksınız. Sitemize üye olup hemen sipariş verebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Temada bileşenler kısmı pasiftir (yani bileşen eklenmez), temanın tüm ayarları tema panelinden ayarlanmaktadır.

En Popüler Temalar

theWP – Haber Teması V7

theWP – Haber Teması V7

1.100
WordPress Kurumsal Tema 4

WordPress Kurumsal Tema 4

900
WordPress Rent A Car Teması

WordPress Rent A Car Teması

750
theWP - Film Teması V2

theWP - Film Teması V2

350

Top