X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

theWP – Blog Teması V1

AnasayfaYazılımlarDiğer TemalartheWP – Blog Teması V1

75
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Sadece PHP 5.6
En az Ioncube V5

100% Seo uyumlu kodlama

Sınırsız renk seçeneği

Gelişmiş tema yönetim paneli

Gelişmiş anasayfa görünümü

Foto galeri kategori şablonu

Foto galeri detay sayfa şablonu

Video galeri kategori şablonu

Video galeri detay sayfa şablonu

Eklentisiz haber okuma sayacı

Eklentisiz sayfalama özelliği

14 Adet reklam alanı

İletişim sayfası

theBLOG, profesyonel olarak geliştirilmiş Wordress Blog Teması'dır. theWP ekibi olarak sizlere her zaman en içi ve en kaliteli Premium Wordpress temaları üzerine seçenekler sunuyor ve değerlendirmenizi sağlıyoruz. theBLOG, çok amaçlı olarak kullanabilmeniz için tasarlanmış Full Responsive temalardan birisidir. Wordpress teknoloji teması olarak da geliştirilen bu mükemmel tema, aynı zamanda magazin odaklı olarak da sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

TheBlog Wordpress Blog Teması, ilk sürümü ile sizlere sunuldu. Tema son derece hızlı çalıştığı gibi SEO açısından da web sitelerini kısa zaman içerisinde başarıya ulaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Özel yönetim paneli sayesinde temanızın tüm eklentilerini sorunsuz bir şekilde yönetebileceksiniz. Özel olarak hazırlanmış sayfa şablonları ve profesyonel REKLAM YERLEŞİMİ seçenekleri ile de Adsense kazancı odaklı çalışmak isteyenler için son derece pratik ve kreatif bir tema durumunda.

Çok amaçlı Wordpress teması kategorisi için geliştirilmiş olan son birkaç senenin en efektif temalarından birisini sizlere sunmuş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Peki temamızın ana özellikleri nasıl? Bizi diğer temalardan farklı kılan öncelikler nelerdir?

Full Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım

TheBlog teması tamamı mobil uyumluluk anlamında en iyi seçenekleri okuyucuya sunacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstü özelliklerin olduğu gibi mobil ekrana da aktarılması, temamızın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan birisi. Özellikle resimleri ön plana çıkarmak isteyenler için de opsiyonel bir temadır. Tema aynı zamanda tablet bilgisayar ekranlarında da en iyi şekilde çalışması üzerine ayarlanmış işlevsel bir blog, teknoloji ve magazin temasıdır.

Profesyonel Google Adsense Reklam Yerleşimi

Web sitesinden gelir elde etmek isteyen müşterilerimiz için çoklu reklam alanları oluşturduk ve bunları sizlerin opsiyonuna sunduk. Temamız içerisinde kullanıcıları sıkmayacak ancak genellikle tıklamaya teşvik edcecek alanlarda ideal reklam yerleşimleri hazırladık. Bu reklam alanlarını kolay bir şekilde yönetebilmeniz için tema yönetim panelinizde de tüm insiyatifler sizlere sunuldu. Google Adsense kurallarını ihlal etmeyecek ve bir sayfada maksimum 3 reklam olacak şekilde en ideal yerleşimi yapabilme şansına da sahip olacaksınız.

Maksimum Tema Hızı ve SEO Uyumluluğu

Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden birisi de açılış hızının iyi olmasıdır. TheBlog teması sizlere hız anlamında en profesyonel seçenekleri sunuyor. Minimum sorgu, minimum eklenti kullanımı ve maksimum sürat sizlerle birlikte. Aynı zamanda arama motorlarının site temalarından beklediği tüm On Page SEO seçenekleri eksiksiz bir şekilde sizler için ayarlandı.

Gelişmiş Resim Galerisi Altyapısı

Konularınız içerisinde kullanacağınız resim galerileri de mükemmel bir görsellik ve işlevsellik ile sizlere sunuluyor. Sayısı her ne olursa olsun resim galerileri oluşturabileceksiniz. Resim galerileriniz için özel olarak hazırlamış olduğumuz şablonumuzda okuyucularınız resimleri çözünürlük sorunu olmadan en ideal şekilde inceleyecek, ideal reklam yerleşimi seçeneceğimiz ile de sizlere ek gelir getirecektir.

Video Yayınlarınız için Özel Sayfa Tasarımı

Web sitenizde yayınlayacağınız videolarınız özel bir sayfa tasarımı hazırlandı. Bu sayfa tasarımında videonuz ön planda tutulacağı gibi aynı zamanda videolarınızın altına video ile alakalı teorik bilgi ya da makale içeriği yayınlama şansına sahip olacaksınız.

Özel Hazırlanmış Yazar Bilgisi Alanı

Günümüz Wordpress teknoloji ve blog temalarının olmazsa olmazlarından birisi olan YAZAR BİLGİSİ alanını temamıza özel bir şekilde kodladık. Eklentiden bağımsız bir şekilde çalışan ve siteyi kesinlikle kasmayan bu özellik sayesinde okuyucularınıza avatar ve kendiniz hakkında bilgileri sorunsuz bir şekilde sunabileceksiniz.

Gelişmiş Yorum Alanı ve Kategori Listelemesi

Bu tip temalarda bütünlük önemlidir. Okuyucularınızı yoruma teşvik etmek amacı ile temayla bütünleşik mükemmel bir yorum yapma alanı ve listelemesi hazırlandı. Sidebar ve üst menü kısmında listeleyebileceğiniz kategoriler ise okuyucunun gözünü almak açısında çok büyük önem arz ediyor.

Gelişmiş TheWP Tema Yönetim Paneli

Bir temanın tüm alanlarını yönetebilmek önemlidir. TheBlog temasında özel yazılımımız olan panel yardımı ile tüm alanlarınızı sorunsuz bir şekilde yönetebilme şansına sahip olacaksınız. Reklam alanları, renk ayarları, sosyal ağ ayarları ve bu gibi tüm ayarlarınızı TheBlog tema yönetim paneli içerisinden rahatlıkla yapabilecek ve temanızı istediğiniz şekilde yönetebileceksiniz. Bu sayede dışarıya bağımlılığınız çok daha az olacak.

BİLMENİZ GEREKENLER

- Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz. - Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur. - Hosting hatalarından dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşterilerimizdedir! - Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz! - Kurulumlar ÜCRETLİDİR. - Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır. - Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır. - Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır. - Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize müşteri paneli üzerinden duyuru yapılacaktır. - Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz. - Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

En Popüler Temalar

theWP – Haber Teması V7

theWP – Haber Teması V7

800
theWP - Portal Teması 2

theWP - Portal Teması 2

200
theWP – Haber Teması V2

theWP – Haber Teması V2

200
theWP – Haber Teması V1

theWP – Haber Teması V1

150

Top